«Це перше рішення президента Зеленського». Що політики говорять про звільнення Савченко

Вночі на 16 квітня з-під варти вийшли Надія Савченко та Володимир Рубан. Обидва вони є фігурантами справи про організацію теракту в центрі столиці.  Суд випустив Савченко і Рубана з-під арешту після того, як вчора сплив термін арешту.  Якою була реакція високопосадовців, народних депутатів, громадських діячів на їхнє звільнення – дізнавався ІНФОРМАТОР,  пише АНТИКОР

Вихід Савченко і Рубана на волю за чотири дні до президентських виборів народний депутат Ігор Мосійчук назвав «початком великого п*зд*ц*».

«Звільнена Савченко – це вишенька на торті каденції Петра Олексійовича», – написав депутат-втікач Олександр Онищенко в іронічному пості у соцмережі.

Лідер радикальної націоналістичної організації «С14» Євген Карась назвав звільнення підозрюваних в організації теракту «першим рішенням команди президента Зеленського». Активіст переконаний, що суди прийняли відповідне рішення, бо «тримають ніс по вітру».

Близький до Банкової політолог Віктор Уколов вважає, що Савченко і Рубан зуміли вийти на волю завдяки Віктору Медведчуку і Ко, які, за його словами, відновлюють вплив на суди. Рішення суддів він назвав нічим іншим, як початком контрреволюції.

Не утримався від коментарів і Генеральний прокурор Юрій Луценко. Його вердикт: «судова система тяжко хвора», якщо Савченко і Рубан змогли вийти на волю.

При цьому Генпрокурор запевнив, що ГПУ має достатньо доказів, аби їхні злочини не залишилися безкарними.

Khreschatyk, 18, Kyiv, 01001