Запахло смаженим: Порошенко зробив першу заяву після дня виборів

Президент звернувся до уряду, щоб організувати перевірку на поліграфі для усіх керівників державного концерну «Укроборонпром».  Діючий президент України Петро Порошенко після дня виборів провів зустріч з двома членами РНБО — екретарем Ради національної безпеки і оборони України Олександром Турчиновим та його заступником Сергієм Кривоносом.  Під час наради Порошенко заявив, що весь керівний склад державного концерну «Укроборонпром» повинен пройти перевірку на поліграфі. Про це повідомляє прес-служба адміністрації президента, пише портал Знай.ua

«Ми звертаємося до уряду з проханням забезпечити організацію досліджень на поліграфі всього керівного складу Державного концерну «Укроборонпром». Окремо підготуйте списки тих, хто має пройти дослідження. Прошу включити туди і керівників державних підприємств оборонно-промислового комплексу – і керівників підприємств, і тих, хто відповідає за фінансову діяльність», — сказав Порошенко під час наради.

У випадку виявлення злочинів, Порошенко попросив передати відповідні результати досліджень поліграфа контррозвідці СБУ або у правоохоронні органи.

Крім того, президент заявив, що звернеться до Кабміну щодо «негайного фінансування міжнародного аудиту концерну «Укроборонпром». Він додав, що рішення має бути прийнято вже в квітні.

Порошенко також наголосив, що Державна аудиторська служба повинна окремо, не в якості міжнародного аудиту, перевірити «Укроборонпром».

Нагадаємо, журналісти Bihus.info опублікували кілька частин розслідування «Друзі президента крадуть на оборонці (секретні переписки)», в яких йшлося про величезні «відкати»  і схеми розкрадання мільйонів в оборонній сфері.
За даними журналістів, безпосереднім учасником цих схем був син колишнього заступника секретаря Ради нацбезпеки і оборони Олега Гладковського Ігор.
Олега Гладковського спочатку відсторонили від посади, а згодом і звільнили. І він, і його син відкидають звинувачення журналістів.

Khreschatyk, 18, Kyiv, 01001